Інженерний супровід

Інженерний супровід — це найважливіша складова розробки загального проекту ландшафтного дизайну. Наші фахівці щодня пропонують інженерні рішення для розумного зрошування і оптимального використання води.
Основою будь-якого проектування є ретельний комплексний аналіз всіх факторів і процесів, що впливають на розробку грамотного проекту. Кожен проект розробляється відповідно до загальних архітектурно-будівельних і технологічних характеристик. Акваструм виконує інженерне проектування будь-якої складності: для приватних резиденцій, комерційних та муніципальних об'єктів, фермерських господарств тощо.
Великий досвід і висококваліфіковані фахівці дозволяють нам виконувати всі роботи з інженерного проектування оперативно і на стабільно високому якісному рівні.
Звернувшись до нас, ви отримаєте всі переваги індивідуального підходу, який ми демонструємо до кожного нашого клієнта. Фахівці виїжджають на об'єкт в найкоротші терміни. Ми можемо не тільки розробити проект, а й втілити його в життя, про що свідчить безліч успішно реалізованих інженерних рішень.

Проектування

Готові інженерні рішення

Шеф-Монтаж

Навчання