СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО ЗРОШУВАННЯ

Компанія Акваструм є офіційним дистриб'ютором на території України корпорації Rain Bird – найбільшого світового виробника систем автоматичного зрошення.
Саме компанія Rain Bird стала піонером і засновником систем автоматичного поливу. Все починалося в далекому 1933 році з розробок сім'ї La Fetra перших імпульсних зрошувачів. На сьогоднішній день Rain Bird - це одна з найбільших світових корпорацій, лідер в розробці і виробництві систем зрошення.
Понад 130 патентів, понад 4000 продуктів.
Обладнання продається і використовується більш ніж в 160 країнах. Широкий асортимент продукції Rain Bird застосовується в різних сферах: ландшафтний дизайн, спортивні майданчики, сільське господарство, муніципальні об'єкти, приватні резиденції тощо. Філософія компанії:«The Intelligent Use of Water» / «Розумне споживання води» – втілюється в кожному продукті і рішенні компанії.
Rain Bird віддає перевагу якості, тому вся продукція бренду має кращу в своєму класі експлуатаційну стійкість. Це підтверджується найкращою в галузі гарантією - від трьох до п'яти років.
Обираючи Rain Bird Ви, безсумнівно, обираєте найкраще!
Компанія Rivulis заснована в 1966 році. Штаб-квартира розташовується в Ізраїлі. Компанія об'єднує 16 виробничих підприємств, 2000 співробітників, 3 науково-дослідних центри (в Ізраїлі, Греції та Каліфорнії) і кілька дизайнерських бюро. З моменту заснування компанія досягла рівня світового лідера іригації (за рахунок злиття чотирьох провідних гравців галузі: Plastro, T-Systems, Roberts Irrigation and Eurodrip).
TECO Srl була заснована в 2004 році зі штаб-квартирою в Каноса-ді-Пулья, Італія. Вперше асортимент продукції було представлено на виставці EIMA 2005 у Болоньї. З цього моменту нові продукти розробляються з року в рік, і на сьогоднішній день TECO виробляє понад 800 різноманітних товарних. Завдяки постійним дослідженням, розробкам і вдосконаленням виробництва, продукти TECO відомі в усьому світі своєю якістю та інноваціями.

Розпилювачі і форсунки

Ротори

Контролери

Електро-магнітні клапани

Мікрозрошення

Центральні системи управління

Мікрозрошення Teco

Крапельне зрошення Rivulis